♥Grup Hepsi Fan Sitesi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
♥Grup Hepsi Fan Sitesi♥

Grup hepsiciysen üye olmak için mükemmmel bir site

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

CEMREnin Hepsi 2 albümündeki yorumu

YazarMesaj
Bonybon
Cemre Maniaqı admiN
Cemre Maniaqı admiN
Bonybon

CEMREnin Hepsi 2 albümündeki yorumu Empty
MesajKonu: CEMREnin Hepsi 2 albümündeki yorumu   CEMREnin Hepsi 2 albümündeki yorumu Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:37 pm

Cemre
Her sey cok zor olmasIna ragmen en zor seylerden biri tesekkur yazIsI cunku bu sayfaya sIgdIrmak gercekten cok zor oluyor:)
Öncelikle aileme;Annem ve Evrenim,eger ben defalarca dondugum bu yoldan bugune gelebildimse bu sizin sayenizde oldu,her ne kadar buyudugumu dusunsem de artIk kendi ayaklerImIn ustunde rahatca dururum desemde hastalandIgImda �anne,evren abla cok kotuyum midem agrIyor� diye tutturdugumda anladIm ki ben kucukken konustugumuz gibi hic buyumicem her zaman kucuk kalIcam ve her zaman size ihtiyacIm olacak normalde ben sizin anneniz gibi davransam bile daha fazla ayrIntIya girmek istemiyorum siz anladInIz porpisler:)) Babam sen gercekten kendini astIn seni baska biri olmaya zorluyorum ama bu yeni modern imajInda yakIstI sana! Zaten biz ne desekte ne,yapsakta 3 cadI kIyamazsIn sen bize canImsIn sen oldugun gibisin..Dilosum bebegim benim sorumlulugum kardesim ablasInIn bir tanesi guzel sesli kardesim senin agzIndan bizim sarkIlarI dinleyince baska bir album dinliyormusum gibi geliyo Zehir gibi aklIn var ablam keske birazda ses konusunda bize cekseydin :)Anneannem sen bu dunyada sahip oldugum en onemli seysin sana olan sevgim,guvenim her seyden buyuk bu dunyadaki hicbir seye degismem seni,kokun hep burnumda seni cok seviyorum ve hep benimle kalacagInI biliyorum huysuzum...
Batur sen cok degerlisin benim icin,tanIstIgImIz gunden bu yana birbirimizin cok kahrInI cektik cok da sIrtImIzI sIvazladIk,onemi anlatabilmek icin kendi capImda bir sey yapIp seni de ailemle aynI paragrafta koymak istedim.....
Kocaman ekibimize geldi siraa;
Stardiumdaki bizimle kardes gibi kendi albumleri ve isleri gibi calIsan herkese ozellikle Tulinim zillime,Ceyhan Bey�cigim ve Ahu�ya,ekibe yeni katIlan Bulent ve Dogukan�a kucuklugumden beri tanIdIgIm Özgur�e saolun.
Marek bizim isimizde cok ama cok emegin var.Her sey icin cok tesekkurler.
Guni sende cok sekerdin seninle calIsmak cok zevkliydi nerdeyse Turkce ogrenip dundun oralara hayret bir sey:)Beco sen bizim hallerimizi bilirsin elinde buyuduk seninilk albumde de dedigim gibi kargalardan bulbul yarattIn ama bak kendini yIrtmalarIna omuz,bel agrIlarIna deydi cok guzel oldu her sey yola devam Hamzaaaaaaaaa oldurdun bizi oldurdun ruyamda bile kareografi calIsIyordum,ama cok sewdik seni cok buyuk keyif aldIk seninle calIsmaktan bIrakmayIz seni ertIk her sey icin cok saol.Suleyman canIm super yonetmenim sen olmasan bu cirkinlere nasIl bole herkes bayIlIrdI,Kemal inatcI Kemal her sey icin ellerine saglIk,ayrIca studyoda saatlerini harcayan Murat�a ve tabiî ki Tamerrr delisineee bayIlIyorum sana,ayrIca bizi tosuncuk gibi besleyen Nigos�a da VE Anac ruhlu her seyimizle ilgilenen nazarlardan korumak icin her seyi deneyen Melek teyzeme cookk tesekkur.
DostlarIm;FIrat her zaman bana sonsuz destek oldun sonsuz guven verdin inandIn aynI sekilde bende sana canImsIn cok degerlisin,Basak�Im komigim delim kIzIm kimseyle seninle eglendigim kadar eglenmiyorum her zaman yanInda olucam her zaman dostun olucam daha once de soyledigim gibi hic bIrakmicam seni...Tunc,Can dostlarIm szileri cok sewiyorum Gulnaz ablam,Birce�m azmI dinlediniz beni cok fikir aldIm sizden sizleri cok sewiyorumm,Ali amca hepiniz azmI agIrladInIz beni cok saolun her sey icin.
VE kIzlar size birsey yazmam cok sacma biz herseyi beraberce anlatIyoruz zaten siz benim canIm kanImsInIz

bıyrın qerçi herkes biliodur bunu ama nese=)
http://gruphepsifan.allgoo.net

CEMREnin Hepsi 2 albümündeki yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEMREnin tercihleri
» Hepsi 1 Resimleri
» Grup Hepsi Resimleri